Staňo Jakub

K stolnému tenisu som sa dostal vlastne náhodou.Keď moja staršia sestra začala cez letné prázdniny v roku 2012 trénovať, tak som sa k nej len tak z dlhej  chvíle pridal.

Trénovali sme dvojfázovo a postupne som sa začal učiť základné údery a v auguste toho istého roku sme sa obaja zúčastnili na našom prvom turnaji  vo Svidníku, kde som sa umiestnil na 15. mieste.

S tréningom som neprestal a stolný tenis mi začal napĺňať môj voľný čas. Spoznal som nových ľudí, získal som nových kamarátov a na turnajoch s nimi zažívam aj veľa zábavy. Veľmi rád chodím na celoslovenské turnaje, pretože mám možnosť si zahrať a spoznať aj tých najlepších hráčov zo Slovenska.

Každý z turnajov je pre mňa aj ako malý výlet, zvlášť keď som tam bez rodičov. Naši tréneri ma učia vytrvalosti, zodpovednosti a disciplíne, pretože na turnajoch reprezentujem nielen seba, ale aj náš klub.

V budúcnosti sa chcem stále zdokonaľovať v technike a zručnosti, aby som si aj ja vyskúšal aké je to držať v ruke víťazný pohár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>