Pach Kamil

K stolnému tenisu som sa dostal ako 7-ročný, tak trochu náhodou. Pôvodne som sa vybral s ockom do haly hrať bedminton, ale bol som zvedavý, čo sa hrá v malej telocvični, tak sme sa tam išli pozrieť. Tam ma oslovil tréner, či by som nechcel skúsiť hrať stolný tenis. A ja som to skúsil a doteraz ma to neprestalo baviť.

Môj prvý tréner bol p. Svat. On ako prvý mal so mnou trpezlivosť, neúnavne ma viedol krok za krokom. Svoj prvý turnaj, ktorý bol zároveň aj celoslovenský, som odohral na domácej pôde, vo Valalikoch.Veľa ma naučili aj Milan Papcun, Roman Takáč, Jozef Kacvinský. Pod ich vedením som sa neustále zdokonaľoval a to chcem aj naďalej.

Moje najväčšie úspechy:

Východoslovenský PM – trikrát 3. miesto, trikrát 2. miesto

Majstrovstvá VS – 1. miesto vo štvorhre, 3. miesto mix

Slovenský PM – 4. a 5. miesto

Majstrovstvá SR .-16.miesto

Medzinárodné turnaje:

Slovak Open Malacky – 9.-16. miesto

Joola Hungarian Budapešť – 9.-16. miesto

Môj doterajší vzor je ZHANG JIKE. V budúcnosti by som chcel získať medailu z Majstrovstiev Slovenska. Najradšej chodím na celoslovenské turnaje, lebo sa tam môžem stretnúť s kamarátmi z celého Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>