Klučárová Agáta

K stolnému tenisu som sa dostala, keď som mala 7 rokov. Jeden deň mi otec povedal, že sa ideme pozrieť do športovej haly vo Valalikoch, lebo tam trénuje jeho dobrý kamarát, pán Imrich Svat. Prišli sme tam a ja som sa pozerala ako trénuje malé deti.

Potom som začala zbierať loptičky. Pán Svat mi povedal, nech si nájdem raketu a pôjdeme hrať. Ukázal mi ako sa drží raketa a ako sa hrajú určité údery .Zbieranie loptičiek mi išlo lepšie ako samotná hra. Strašne som sa tešila, že budem patriť do stolnotenisového oddielu vo Valalikoch. Neskôr som začala trénovať 4 krát do týždňa a s tým prišiel aj môj prvý turnaj, ktorý sa uskutočnil v Šarišských Michaľanoch. Nevyhrala som ani jeden zápas, ale odchádzala som s pocitom, že ma tréner pochválil. Moje doterajšie pocity z tejto hry sú dobré. Nie každý turnaj sa mi podarí, ale vždy si poviem, že sa netreba vzdávať a trénovať ďalej. V budúcnosti by som sa určite tomu športu chcela venovať aj naďalej, pretože napĺňa môj voľný čas a baví ma to. Našla som si veľa skvelých priateľov a úžasný klubový kolektív.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>