Tomčo Richard

O stolnom tenise mi povedal môj kamarát Martin Duračka. Keď mi o ňom povedal tak som sa tam prihlásil. Náš prvý tréner bol Imrich Svat. On nás naučil spoznávať loptičku a raketky. Snažil sa nám ukázať prvé kroky. Bol Veľmi trpezlivý.

Môj prvý turnaj bol vo Vranove. Pingpong mi umožnil si nájsť nových kamarátov. Stretávam sa s nimi na iných turnajoch. Sú to veľmi dobrí kamaráti. Z tejto hry mám veľmi dobrý pocit. Väčšinou sa mi podarí zvíťaziť aj nad silnejšími hráčmi a som na to hrdý. Mojim doterajším vzorom v tejto hre je Timo Boll. Je to veľmi dobrý pingpongista, a preto je mojim vzorom. Vyhral podľa mňa už veľa veľa turnajov, súťaži. Je medzi najlepšími pingpongisti sveta. Tomuto športu by som sa chcel venovať nie iba počas základnej školy, ale aj naďalej, veľmi ma tento šport baví. A keď budem dobrý pingpongista, chcem to dotiahnuť aspoň na nejaké dobre miesto a vyhrať aspoň nejakú súťaž a turnaj.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>